Royal Queen Seeds – globalny dostawca nasion konopnych

0
634

Nazwa Royal Queen Seeds powinna być znana wszystkim amatorom wyrobów konopnych. Jest to globalna marka odpowiedzialna za produkcję wielu uznanych odmian, aktywnie wytwarzająca nowe interesujące fenotypy. Nasiona Royal Queen Seeds są dostępne na całym świecie, także w naszym kraju. Sięgają po nie kolekcjonerzy pragnący stworzyć unikatowy zbiór nasionek. Produkty od Royal Queen Seeds odznaczają się najwyższą jakością, odpornością na uszkodzenia oraz wytrzymałością. Wiele z nich uzyskało prestiżowe odznaczenia lub zostało włączonych do rankingów popularności. Poniżej przybliżamy charakterystykę Royal Queen Seeds, podpowiadamy dlaczego warto korzystać z jego oferty oraz jakimi odmianami nasion powinien zainteresować się każdy kolekcjoner. 

Royal Queen Seeds – i jego droga ku sławie 

Royal Queen Seeds zostało oficjalnie założone w 2007 roku, choć oczywiście pierwsze eksperymenty hodowlane i krzyżówki były przeprowadzane już kilka lat wcześniej. Szybko rosnąca popularność nasion skłoniła twórców Royal Queen Seeds do otworzenia swojego pierwszego stacjonarnego sklepu, który znalazł się przy Damstraat w Amsterdamie. Cztery lata później uruchomiona została strona internetowa oferująca wyroby odbiorcom z całego świata.

W ciągu kolejnych lat Royal Queen Seeds utwierdzał swoją pozycję na rynku, stając się szybko międzynarodowym przedsiębiorstwem. Otworzył także kolejne sklepy, w tym poza granicami Holandii – jak choćby coffeeshop w Barcelonie w 2016 roku. 

Współcześnie, Royal Queen Seeds działa w kilkunastu krajach naszego kontynentu oraz poza jego granicami. Oferuje około setki różnych odmian marihuany, które stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. 

Najważniejsze odmiany od Royal Queen Seeds 

Royal Queen Seeds słynie z różnych powodów. Zacznijmy od tego, że w jego ofercie znajdują się ziarna niemal wszystkich kategorii: nasiona THC i nasiona CBD, nasiona medyczne, nasiona feminizowane, auto-flowering, a także różne hybrydowe połączenia indici i sativy. Najbardziej uznane odmiany Royal Queen Seeds zdobyły takie odznaczenia jak puchar Highlife Cup, High Times Cannabis Cup. 

Do najchętniej wybieranych klasyków zaliczają się; White Widow, Northern Light, Shining Silver Haze oraz znana i wśród wielu uchodząca za synonim jakości – Amnesia Haze. Nie można też przemilczeć obecności takich klasyków jak OG Kush, Skunk#1 czy Critical. Oczywiście nie wyczerpują one potencjału asortymentu Royal Queen Seeds, jednak stanowią jego produkty rozpoznawcze. 

Royal Queen Seeds – nasiona odporne i żywotne 

Ziarenka kolekcjonerskie od Royal Queen Seeds cieszą się popularnością z uwagi na ich dużą wytrzymałość oraz żywotność. Wynika to oczywiście z warunków prowadzenia hodowli, w której wykorzystuje się ekologiczne metody uprawy oraz środki nawożące. Są wytwarzane w warunkach w pełni kontrolowanych, gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną ochronę przed szkodliwymi czynnikami. 

Dzięki temu nasionka Royal Queen Seeds posiadają twardą łupinę, która przez okres wielu lat będzie chronić zawarty w jej wnętrzu kod genetyczny rozwoju rośliny. Nasiona kolekcjonerskie od Royal Queen Seeds to wybór osób, którym zależy na zakupie eksponatów żywotnych, które w ich kolekcji wytrzymają okres kilku lub kilkunastu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here