Przedmioty DIY na prezent dla mężczyzny

Związki mogą być wyzwaniem w najlepszych okolicznościach, ale związki na odległość są szczególnie trudne do utrzymania. Bycie osobno oznacza mniej czasu razem i brak siebie nawzajem może być stresujące. Eliminuje niektóre ten stres i pokazuje jak bardzo troszczysz się wysyłając twój znacząco inny paczkę pełną DIY prezenty dla długodystansowych związków!

Jednak znaleźliśmy jedne z najbardziej niesamowitych prezentów DIY dla mężczyzn i chcieliśmy się nimi z wami podzielić. Od akcesoriów domowych do fajnych pomysłów na wystrój męskiej jaskini do ręcznie robionych artykułów pielęgnacyjnych, które na pewno sprawią, że poczuje się wyjątkowy, na pewno znajdziesz idealną rzecz lub rzeczy do zrobienia dla swojego faceta. Kreatywne, ale męskie pomysły, które są rzeczywiście fajne.

Haftowany notatnik

Być oddzielnie może być ciężki na związek ale tam są wiele sposoby utrzymywać komunikację iść tak jak z ten ręcznym haftowanym notatnikiem.

Ręcznie robiona ramka na zdjęcia

Ta piękna ręcznie robiona ramka jest zabawna w wykonaniu, a w połączeniu z osobistym zdjęciem stanowi przemyślany prezent dla ukochanej osoby, która jest daleko.

DIY fotoksiążka

Kiedy jesteście daleko od siebie, fajnie jest przypomnieć sobie czasy, kiedy byliście razem. Pobierz swoje najlepsze zdjęcia, ponieważ fotoksiążki to najlepsze prezenty DIY na odległość.

Kosz prezentowy na wieczór filmowy

Możesz nadal mieć wieczór filmowy razem z tym sprytnym DIY dla związków długodystansowych. Zapakuj kilka swoich znaczących innych ulubionych przekąsek i wyślij je. Oglądać film razem przez telefon podczas gdy ty cieszysz się przekąskami.

Drewniana deska do serwowania plastrów dla niego

Większość mężczyzn kocha jeść i służyć mięso i ser, więc co lepszy prezent niż dać im coś fajnego, na którym można zaprezentować swoje koktajl party uczty? Powinieneś zobaczyć spojrzenie na twarzach tych prawników, gdy zobaczą ten rustykalny klejnot DIY. Oni po prostu chcą być chłopcami ponownie podróżując w dół rzeki w tratwie jak Huck Finn. To musi być jeden mój ulubionych prezentów dla mężczyzn kiedykolwiek, jak to jest top ulubiony wszystkie DIY prezenty kiedykolwiek zrobiłem. Każdy, kto go zobaczy, zatrzymuje się, aby podziwiać tę prostą, rustykalną deskę do serwowania.

Zobacz także: Sprawdź sklep internetowy Dekolo.pl, w którym znajdziesz wiele materiałów do DIY, jak na przykład wstążki, cekiny i wiele więcej.

Dlaczego prezent DIY?

Każdy doceniłby otrzymanie prezentu, tym bardziej, jeśli odbiorcą jest Twoja znacząca druga osoba. Obejmuje on twoje uczucie do tej osoby i przybliża całkiem sporo uczuć, których nie byłbyś w stanie wyrazić na głos. Dlatego właśnie, jeśli wciąż zmagasz się z problemem znalezienia idealnego prezentu. To nie musi być luksusowe, w rzeczywistości, coś, co służy praktyczny cel jest preferowane.

To powiedziawszy, powody wymienione powyżej podkreślają również większą wartość prezentów, na których stworzenie poświęcasz czas. Ostateczna wartość tego rodzaju prezentów leży w czasie, który poświęciłeś na ich wykonanie. Nie ma nic bardziej zachwycającego niż świadomość, że prezent, który otrzymałeś, został faktycznie wykonany ręcznie przez twoją dziewczynę lub chłopaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here