Dlaczego warto kupić skrzynki na napoje

Przedsiębiorstwa produkujące napoje w szklanych butelkach muszą dbać o prawidłowe zabezpieczenie towaru. Szkło jest bardzo kruchym tworzywem, więc zarówno jego składowanie, jak i przewóz do sklepów czy lokali gastronomicznych, musi odbywać się pod szczególnym nadzorem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nawet jedna przewrócona butelka może wywołać efekt domina w magazynie lub samochodzie transportowym, powodując straty dla firmy. Dlatego idealnym rozwiązaniem będą praktyczne skrzynki na butelki.

Skrzynki na piwo – brak wstrząsów

Największy problem w transporcie może powodować piwo oraz napoje gazowane. Wszystko, co buzuje, może się rozlać w wyniku potrząsania i wprawiania w ruch. W transporcie czy przenoszeniu butelki są poruszane i narażone na drgania, co może rodzić ryzyko wylania się zawartości pod wpływem dużego ciśnienia. Właśnie dlatego wygodne skrzynki na piwo i inne napoje tego typu pozwolą przenosić lub składować towary w optymalnych warunkach. W skrzyni każda butelka ma swoje miejsce, więc poszczególne butelki są unieruchomione i nie obijają się o siebie. Chodzi o to, by zarówno szklane opakowanie, jak i jego zawartość pozostały nienaruszone. W skrzynkach plastikowych na napoje można także trzymać butelki wykonane z innych materiałów, np. w butelkach typu PET.

Wytrzymałe skrzynki na wodę mineralną

Woda mineralna gazowana lub niegazowana w szklanych butelkach waży znacznie więcej, aniżeli w plastikowych. By wygodnie ją przenosić można skorzystać z pojemników na butelki. Najmniejsze pojemniki to popularne czteropaki, lecz najpopularniejsze są skrzynki mieszczące w sobie sześć butelek. Oczywiście na potrzeby firm produkcyjnych powstają dużo większe skrzynki, dzięki którym można składować i transportować napoje na skalę masową. Skrzynki na wodę mineralną i inne napoje często posiadają specjalne uchwyty po bokach lub na górze, by można je było łatwiej podnieść i przełożyć.

Najlepsze skrzynki na butelki szklane i nie tylko

Skrzynki przeznaczone do przenoszenia butelek z napojami muszą być wyjątkowo wytrzymałe, ponieważ zawartość całej skrzynki może stanowić naprawdę spory ciężar. Wykorzystuje się zatem najlepszej jakości tworzywa oraz innowacyjne technologie do ich obróbki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here