Dlaczego warto kupić skrzynki na napoje

Przedsiębiorstwa produkujące napoje w szklanych butelkach muszą dbać o prawidłowe zabezpieczenie towaru. Szkło jest bardzo kruchym tworzywem, więc zarówno jego składowanie, jak i przewóz do sklepów czy lokali gastronomicznych, musi odbywać się pod szczególnym nadzorem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nawet jedna przewrócona butelka może wywołać efekt domina w magazynie lub samochodzie transportowym, powodując straty dla firmy. Dlatego idealnym rozwiązaniem będą praktyczne skrzynki na butelki.

Skrzynki na piwo – brak wstrząsów

Największy problem w transporcie może powodować piwo oraz napoje gazowane. Wszystko, co buzuje, może się rozlać w wyniku potrząsania i wprawiania w ruch. W transporcie czy przenoszeniu butelki są poruszane i narażone na drgania, co może rodzić ryzyko wylania się zawartości pod wpływem dużego ciśnienia. Właśnie dlatego wygodne skrzynki na piwo i inne napoje tego typu pozwolą przenosić lub składować towary w optymalnych warunkach. W skrzyni każda butelka ma swoje miejsce, więc poszczególne butelki są unieruchomione i nie obijają się o siebie. Chodzi o to, by zarówno szklane opakowanie, jak i jego zawartość pozostały nienaruszone. W skrzynkach plastikowych na napoje można także trzymać butelki wykonane z innych materiałów, np. w butelkach typu PET.

Wytrzymałe skrzynki na wodę mineralną

Woda mineralna gazowana lub niegazowana w szklanych butelkach waży znacznie więcej, aniżeli w plastikowych. By wygodnie ją przenosić można skorzystać z pojemników na butelki. Najmniejsze pojemniki to popularne czteropaki, lecz najpopularniejsze są skrzynki mieszczące w sobie sześć butelek. Oczywiście na potrzeby firm produkcyjnych powstają dużo większe skrzynki, dzięki którym można składować i transportować napoje na skalę masową. Skrzynki na wodę mineralną i inne napoje często posiadają specjalne uchwyty po bokach lub na górze, by można je było łatwiej podnieść i przełożyć.

Najlepsze skrzynki na butelki szklane i nie tylko

Skrzynki przeznaczone do przenoszenia butelek z napojami muszą być wyjątkowo wytrzymałe, ponieważ zawartość całej skrzynki może stanowić naprawdę spory ciężar. Wykorzystuje się zatem najlepszej jakości tworzywa oraz innowacyjne technologie do ich obróbki.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/shoe-mania.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here